KONYA ODA İLAÇLAMA
Temmuz 10, 2019
İLAÇLAMA FİRMASI
Temmuz 10, 2019

“Konya Haşere İlaçlama” merkezi olan “Piramit Pest” firmasından üstün hizmet almak için buraya tıklayınız. İlaçlama, belirli bir yaşamsal faaliyet bulunan alanda gerek sıhhi sebeplerden gerekse farklı sebeplerden dolayı yapılmakta olan biyolojik veya kimyasal dezenfekte ve arındırma işlemlerinin yapılmasıdır. Bu dezenfekte işlemlerinin yapılma sebebi, haşerelerden kaynaklanan hastalıkların zuhur etmesidir. İlaçlama hizmetleri ciddi derecede ehemmiyet arz eden bir husustur. Fakat bu hususun ehemmiyetine binaen işi pek umursamayan firmalar maalesef piyasada çokça yer edinmekte ve piyasaya korsan ilaçlar sürmektedir. Bu firmaların üretmiş oldukları ilaçlar, insan sağlığına çok ciddi zararlar vermektedir. Bu sebeple de ilaçlama işlemlerini profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.


Haşereleri Fark Edildiği Anda Yok Etmek Ciddi Anlamda Önem Arz Eder


İşinin ehli olan firmaların ürettiği ilaçlar insan sağlığına ve çevresine zarar vermemektedir. Bu ilaçlar, uzman ekipler ve onların ekipmanları sayesinde ilaç firmaları tarafından kullanılmalıdır. Eğer kişi veya kişiler ilaçlama konusunda bilinçli ise kendisi de ilaçlama işlemi yapabilmektedir. Fakat bilinçsiz bir şekilde yapılan ilaçlamalar haşere veya kemirgenlerin ilaçlara karşı savunmasını güçlendirebilir. Bu da sonraki aşamalarda ilaçlamanın daha çetin bir hal almasına yol açabilir. Fakat “Konya Haşere İlaçlama” firmamız “Piramit Pest” sizleri bu sorunlarla uğraştırmamakta ve sizler için gerekli tedbirleri almaktadır.
Hayatta en önemli şey insan sağlığıdır. İnsan sağlığını tehlikeye sokacak durumlarda herkes önlemini almalıdır. Bu sebeple yaşam alanlarımızda zaman zaman görülmekte olan haşereler de insan sağlığı için bir tehlikedir. Bu haşere problemi geçmişten günümüze kadar insanlar için sorun olmuştur. Fakat insanlar bazen bu durumu bir tehdit olarak algılamazlar ve tedbirlerini de almazlar. İşte bu mühim konu hakkında sizleri bilgilendirme ve haberdar etmek için “Konya Haşere İlaçlama” firmamız “Piramit Pest” hizmetinizdedir.


İlaçlamaya Nasıl Karar Verilir?


Bulunduğumuz ortamdaki hastalıklara yol açan haşerelerin ilaçlaması için hijyen eksikliğine sebep olan veya tehlike oluşturabilecek durumlar tespit edilir. Eğer kendimiz bu konuda kararsız kalmışsak yetkili bir firmadan yardım isteriz. İşte tam bu noktada “Konya Haşere İlaçlama” firması “Piramit Pest” sizlerin yanında ve her türlü probleminize yardımcı olmaktadır.


İlaç Seçerken


Kullanılacak ilacın son kullanma tarihi geçmemiş olmalı
Kullanılacak ilacın ruhsat tarihi ve ruhsat numarasının, seri numarasının ve üretim tarihinin olduğuna dikkat edilmeli
İlaç hazırlanırken doğru ve eksiksiz hazırlanmalı
“Konya Haşere İlaçlama” firması olan “Piramit Pest” bütün bu aşamaları sizlerin sağlıklı ve hijyenik yaşantısının devam etmesi için ilaçlama hizmeti yapmaktadır.


İlaçlar Nasıl Uygulanır?


Kokulu Sıvı İlaçlama: Bu işlem püskürtme yöntemi ile yapılır ve kısa süre içerisinde etkisini göstermektedir. İlaçlama esnasında, ortamda kimsenin bulunmaması gerekmektedir.
Kokusuz Sıvı İlaçlama: Bu işlem aynı şekilde püskürtme yöntemiyle yapılmaktadır. İlaçlama esnasında bulunulan ortamı terk etmeye gerek yoktur.
Kokusuz Jel Yöntemi: Jel yönteminde ise haşere ilacı yer ve bir süre sonra ölür. Diğer haşereler ise ölmüş olan haşereden beslenirler ve onlarda ölürler.
Kemirgenler İçin Kullanılan Yöntemler: Kemirgenle için kullanılan yöntem üç kısma ayrılır; kemirgen istasyonu, kemirgen canlı yakalama ve fare yapışkanı yöntemleri kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp
Fiyat Sorun
Bizimle İletişime Geçin