KONYA HAŞERE İLAÇLAMA PİRAMİT PEST
Temmuz 10, 2019
KONYA ODA İLAÇLAMA
Temmuz 10, 2019

“Konya Haşere İlaçlama” firmalarından olup en sağlıklı ilaçlama yapan ve en büyük misyonu müşteri memnuniyeti olarak diğer firmalardan ayrılan “Piramit Pest” firması ile iletişime geçmek için buraya tıklayınız.
“Konya Haşere İlaçlama” firmaları “Piramit Pest” firma adresi; Konya’nın Karatay İlçesi’nde yer alan Nakipoğlu Mahallesi üzerindeki Kuşadası Sokak’ta bulunmaktadır. Firmanın kapı numarası ise 4/A’dır.
“Konya Haşere İlaçlama” firmaları “Piramit Pest” cep telefonu numarası; +90 554 471 1295
“Konya Haşere İlaçlama” firmaları “Piramit Pest” e-posta adresi; info@piramitpest.com
“Konya Haşere İlaçlama” firmalarından “Piramit Pest” firmasının Facebook, Instagram adresi ve Youtube kanalı mevcuttur. Söz konusu firmanın bütün adresleri “Piramit Pest” olarak geçmektedir.
“Konya Haşere İlaçlama” firmalarından olan “Piramit Pest” sadece ilaçlama hizmeti yapmamaktadır. Bunun dışında müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda farklı hizmet kalemleri de bulunmaktadır.


Firmanın İlaçlama Dışındaki Diğer Hizmet Kalemleri


Aşılama, Hayvan Bakım ve Muhtelif Veterinerlik Hizmetleri: Firma, Konya’nın hayvancılık potansiyelini göz önünde bulundurduğu için haşere ve kemirgen ilaçlama hizmetinin yanı sıra müşterilerine veterinerlik hizmeti de sunmaktadır. Uzman veteriner kadrosunun desteği ile her türlü kedi, köpek yahut da herhangi bir hayvan çeşidine aşı ve bakım hizmeti yapabilmektedir. Evcil hayvanların sağlık problemleri ile özenle alakadar olan söz konusu firma, bunun yanı sıra ahır hayvanlarında zuhur etmiş olan sağlık problemleri ile de bire bir alakadar olmaktadır. Evcil hayvanınızda veya ahır hayvanlarınızda herhangi bir sağlık problemi olduğunu düşünüyor ve en uygun fiyat teklifini öğrenmek istiyorsanız yukarıda yer alan iletişim bilgileri ile irtibat kurabilirsiniz. Uzman veterinerleri ile hayvanlarınızın daha fazla incinmemesini ve yeniden sağlına kavuşmasını istiyorsanız mutlaka bu firma ile iletişime geçiniz.

Mobil Kapıcılık Hizmetleri


Mobil Kapıcılık Hizmetleri: Firma, Konya’nın yükselen şehirleşme potansiyeline çözüm olarak inşa edilen toplu konut, daire, ve sitelerine kapı hizmeti de sunmaktadır. Haşere ilaçlama hizmetinin yanı sarı sunduğu mobil kapıcılık hizmetleri ile de alanında deneyimli kapıcılar sayesinde her türlü otomatik ve manuel kapıların tamir, bakım ve onarımını yapmaktadır.


Alçı, Boya, Alçıpan Bölme Hizmeti: Yaptığı haşere ve kemirgen ilaçlama hizmetlerin kalitesi ve verdiği uygun fiyat teklifleri ile müşterilerini memnun eden söz konusu firma, bununla kalmayıp alçı, boya ve alçıpan bölme hizmetleri de sunmak için piyasanın ağır şartlarına rağmen en üst mertebede gayret etmektedir. Alçıpan hizmeti, ortası alçı olan ve iki yüzü karton kaplama olan standart yahut özel boyutlardaki plakalar ile yapılmaktadır. Alçı hizmeti ise evinizde, dairenizde, firmanızda veya ahırınızda ortaya çıkmış rutubet yüzünden dökülen kireç ve alçıların yeniden eski haline getirilmesi şeklinde yapılmaktadır. Firmanın kullandığı alçının harcı, rutubeti uzun süre engelleyecek ve sık sık meydana gelen kireç döküntülerinin önüne geçecektir. Bununla beraber firma, müşterinin talebi doğrultusunda her çeşit renk ile ev, daire ve firmaların boya işlemini yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp
Fiyat Sorun
Bizimle İletişime Geçin