Konya Haşere İlaçlama
Şubat 3, 2017
KONYA HAŞERE İLAÇLAMA FİRMALARI
Temmuz 10, 2019

Haşerelerden kurtulmak için denemediğiniz yol, araştırmadığınız site kalmadı ama uygun fiyat ve yüksek kaliteye de ulaşamadıysanız buraya tıklayıp hemen bizimle iletişime geçin ki en uygun fiyat ve yüksek kaliteli haşere ilaçlama hizmetlerimizden faydalanma fırsatını kaçırmayın. “Konya Haşere İlaçlama Piramit Pest” olarak siz müşterilerimize maksimum tatmini sağlayacak hizmet sunmaktan keyif duyuyoruz. Haşereler, insan sağlığını tehdit eden ve çok küçük yumurtalar bırakarak üreyebilen virüs ve parazit varlıklar olarak karşımıza çıkmaktadır. Haşerenin çeşidini siz söyleyin evinizin, dairenizin, şirket binanızın, arazinizin ve yaşadığınız birçok mekânın ilaçlamasını biz yapalım. “Konya Haşere İlaçlama” sektöründe hizmet veren ve müşteri memnuniyetini misyon edinmiş “Piramit Pest” ile ilaçlama yapmaktan haz duyacaksınız.

Konya Haşere İlaçlama” denilince akıllara ilk gelen firma “Piramit Pest

“Konya Haşere İlaçlama” denilince akıllara ilk gelen firma “Piramit Pest” firmasıdır. “Piramit Pest” firması Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçlar kullanmaktadır. Ayrıca “Piramit Pest” firmasının kullandığı ilaçlar insanlara, evcil hayvanlara ve çevreye hiçbir zararı olmayan ilaçlar olmakla beraber söz konusu firma, eğitimli ve profesyonel ilaçlamacılar ile birlikte, yaşadığınız alanları ilaçlayıp sizlerin haşere ve kemirgenlerden bertaraf olmanızı sağlar. Türkiye’nin hemen hemen hiçbir yerinde hizmet etmekten geri kalmayan “Konya Haşere İlaçlama Piramit Pest” fareler, keneler, akrepler, hamam böcekleri, kalorifer böcekleri. güveler, tahta kurusu gibi her türlü haşere ile mücadele etmektedir.

“Konya Haşere İlaçlama” Öncesi Yapılması İcap Eden İşlemler
İlaçlamanın öncesinde umumi bir temizlik yapılmalı. 
İlaçlamanın öncesinde hiçbir eşya yerinden kaldırılmamalı. 
Yalnızca açık gıdaların üstü kapatılarak muhafaza edilmelidir. 
Yapılması icap eden diğer işlemlerin tamamı “Konya Haşere İlaçlama Piramit Pest” tarafından icra edilecektir.
“Konya Haşere İlaçlama” Esnasında Yapılması İcap Eden İşlemler
İlaçlama yapan “Piramit Pest” personelinden ve ilaçlama donanımlarından uzak durulmalıdır. 
İlaçlama yapan “Piramit Pest” personeline, haşerelerin en çok hangi bölgelerde görüldüğünün söylenmesi, ilaçlama işleminin bilinçli bir surette doğru yerlere yapılmasına imkân sağlayacaktır.
İlaçlamanın yapıldığı esnada ilaç yapılan mekânlara girmemeye gayret gösterilmelidir. 

Konya Haşere İlaçlama Piramit Pest


“Konya Haşere İlaçlama Piramit Pest” personelinin uyarılarına riayet edilmesi ve açıklamalarına son derece dikkat edilmesi, olası problemleri ortadan kaldırmak açısından ehemmiyet arz etmektedir.
“Konya Haşere İlaçlama” Sonrasında Yapılması İcap Eden İşlemler
“Konya Haşere İlaçlama” sonrası ilaçlanan mekân en az 3 saat boyunca kapatılıp mekândan uzak durulması icap etmektedir. 
Söz konusu sürenin bitiminde mekâna girilince mekân ortalama olarak 10 veya 15 dakika havalandırılmalıdır. 
İlaçlama yapıldıktan sonra söz konusu mekânda en az 2 veya 3 gün boyunca deterjanlı su ile temizlik yapmaya teşebbüs edilmemesi icap etmektedir. 
İlaçlama sonrasında, “Piramit Pest” firmasının ekip sorumlusunca yapılması iktiza eden açıklamalar ve düzenlenmesi icap eden raporlama işleminden sonra yapılan ilaçlamaya ait bütün evraklar ilaçlamayı yaptıran tarafa arz edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp
Fiyat Sorun
Bizimle İletişime Geçin